• Pożyczka Yanok dla Deweloperów

  Pożyczka Yanok dla Deweloperów

  Najlepsza oferta od Funduszu Hipotecznego Yanok

  Skorzystaj z dedykowanego rozwiązania

Elastyczne finansowanie dopasowane do branży

na każdym etapie inwestycji

Szybka decyzja, uproszczone procedury

Wstępna decyzja o finansowaniu
do 48 godzin

Najniższy koszt finansowania

bez ukrytych kosztów i prowizji

Realizuj swoją inwestycję jeszcze szybciej

Pożyczka Yanok dla Deweloperów przeznaczona jest dla firm realizujących inwestycje mieszkaniowe, usługowe, biurowe, magazynowe, turystyczne, condo apartamenty oraz wszelkie specjalistyczne projekty.

Dzięki Pożyczce Yanok dla Deweloperów

 • Zakupisz działki pod inwestycję,
 • Przygotujesz i rozpoczniesz nową inwestycję,
 • Sfinansujesz trwającą inwestycję na każdym etapie,
 • Przeprowadzisz remont lub rozbudowę istniejących budynków,
Wypełnij formularz, a nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą

5 prostych kroków do uzyskania finansowania

 • 1

  Wypełnij Wniosek

  nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą

 • 2

  Otrzymaj wstępną decyzję

  do 48 godzin

 • 3

  Uzupełnij informacje

  Specjaliści Działu Analiz poproszą o dostarczenie niezbędnych dokumentów

 • 4

  Zaakceptuj ofertę wiążącą

  wybierz termin u Notariusza

 • 5

  Podpisz umowę

  otrzymaj wypłatę tego samego dnia

Najlepsze finansowanie deweloperskie
dopasowane do Twojej Firmy

Szczegóły Pożyczki Yanok
dla Deweloperów

 • Finansowanie każdego etapu inwestycji deweloperskiej
 • Brak ukrytych opłat i prowizji
 • Wstępna decyzja do 48 godzin
 • Podstawowe zabezpieczenie hipoteka, bez przewłaszczeń
 • Nawet do 50% LTV
 • Finansowanie od 500 tys. do 5 mln zł
 • Czas trwania pożyczki od 3 do 12 miesięcy z gwarancją przedłużenia
 • Realny koszt prowizji od 12% w skali roku i odsetki ustawowe
 • Brak opłat za wcześniejszą spłatę
Najlepsze finansowanie Deweloperskie

Wypełnij wniosek

 • Szybko
 • Bezpiecznie
 • Online
Wypełnij wniosek

Wniosek uzupełnisz w 5 minut

Jesteś Agentem?

Rozszerz swoją ofertę o produkty Funduszu Hipotecznego Yanok i zyskaj jeszcze więcej

Dowiedz się więcej

Fundusz Hipoteczny Yanok
Lider niebankowego finansowania dla firm

Od

Pomagamy przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy

mln zł

Udzielonego finansowania

Poznaj naszych Specjalistów

Departament Pożyczek Funduszu Hipotecznego Yanok
Aleksandra

Aleksandra Ziomek

Manager Departamentu Pożyczek i specjalista ds. wniosków pożyczkowych


aleksandra.ziomek@yanokhipoteczny.pl

+48 609 530 898

Olga

Olga Świstowska

Specjalista ds. wniosków pożyczkowycholga.swistowska@yanokhipoteczny.pl

+48 517 350 783

Nasi Specjaliści to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Fundusz Hipoteczny Yanok należy do grupy KRN Media

Fundusz Hipoteczny Yanok jest częścią Grupy KRN Media, która od ponad 27 lat współtworzy rynek nieruchomości w Polsce. Od ponad ćwierćwiecza celem Grupy KRN Media jest dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji dotyczących rynku nieruchomości, budownictwa, wydarzeń rynkowych. Poprzez udział w wydarzeniach branżowych i członkostwo w stowarzyszeniach (m.in Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań) edukuje i współtworzy nowoczesny rynek nieruchomości. Media papierowe oraz internetowe Grupy KRN Media docierają do tysięcy profesjonalistów oraz milionów użytkowników poszukujących wiedzy o nieruchomościach, budownictwie i inwestycjach powiązanych z nieruchomościami.

KRN media

Produkty Grupy KRN Media

Najczęściej zadawane pytania

Pożyczka Hipoteczna Yanok dla Deweloperów przeznaczona jest dla przedsiębiorców realizujących inwestycje budowlane. Naszym Pożyczkobiorcą może być zarówno duży Deweloper, jak i również mikroprzedsiębiorca. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i zawsze służymy pomocą na każdym etapie inwestycji.

Akceptujemy również firmy, które z różnych względów posiadają zaburzoną płynność i zobowiązania, w tym zaległości w ZUS i US.

Pożyczka Yanok dla Deweloperów może sfinansować każdy cel związany z realizacją inwestycji budowlanej na każdym jej etapie. Za środki pożyczone od Funduszu Deweloper może zakupić działkę lub inną nieruchomość, rozpocząć nową inwestycję lub zakończyć już trwającą, jak również przeprowadzić remont lub rozbudowę istniejących budynków.

Proces ubiegania się o Pożyczkę Deweloperską to kilka prostych kroków, które pozwolą nam zapoznać się z Inwestycją i planami Dewelopera. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji i służą pomocą na każdym etapie analizy.

 • Aby rozpocząć procedurę, należy złożyć Wniosek online, dostępny na naszej stronie internetowej (link do wniosku) lub wypełnić formularz kontaktowy (link do formularza).
 • Po otrzymaniu wypełnionego wniosku Fundusz do 48h wydaje wstępną decyzję. W przypadku pozytywnej decyzji Deweloper otrzymuje wstępną ofertę zawierającą proponowane na tym etapie warunki Pożyczki, takie jak koszty, zabezpieczenia i wymagane dokumenty. Dział Analiz Funduszu, weryfikując Wniosek oraz dokonując oceny ryzyka, będzie prosić o dostarczenie dodatkowych informacji o inwestycji m.in.: aktualnych zdjęć nieruchomości, biznesplanu, kosztorysu i harmonogramu prac, pozwolenia na budowę i projektu budowlanego oraz operatu szacunkowego nieruchomości przedstawionej pod zabezpieczenie.
 • Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji zostaje przeprowadzony Komitet Finansowy, który podejmuje ostateczną decyzję o udzieleniu finansowania. Wynikiem pozytywnej decyzji jest oferta wiążąca, zawierająca ostateczne warunki finansowania wraz z harmonogramem spłaty, listą zabezpieczeń i proponowanym terminem przystąpienia do umowy. Sporządzona oferta wiążąca zostaje wysłana do Dewelopera.
 • Po zaakceptowaniu warunków oferty wiążącej Deweloper podpisuje ją i odsyła do Funduszu.
 • Podpisanie Umowy Pożyczki odbywa się w Kancelarii Notarialnej. Środki przelewane są w dzień podpisania umowy, gdy wszystkie formalności zostaną dopełnione do godz. 16.00, w pozostałych przypadkach środki są przelewane kolejnego dnia roboczego.

Podstawowym zabezpieczeniem Pożyczki Yanok dla Deweloperów jest hipoteka na nieruchomości na pierwszym miejscu w IV dziale Księgi Wieczystej. Realizowana inwestycja nie musi stanowić zabezpieczenia Pożyczki. Może być to dowolna nieruchomość, która nie posiada przeznaczenia rolnego, w przypadku działek oraz nie stanowi "centrum życia rodziny" w przypadku lokali mieszkalnych i domów. Pożyczkobiorca może uzyskać finansowanie nawet do wysokości 50% wartości wszystkich nieruchomości przedstawionych pod zabezpieczenie.

Poza hipoteką Fundusz stosuje standardowe zabezpieczenia w postaci aktów poddania się egzekucji z art. 777 KPC i poręczeń osobistych, takich jak weksle in blanco wraz z deklaracjami wekslowymi oraz pełnomocnictw do sprzedaży nieruchomości, jak również cesji ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.

Umowa Pożyczki Hipotecznej Yanok dla Deweloperów może zostać zawarta na okres od 3 do 12 miesięcy z gwarancją przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie o kwartał. W zależności od sytuacji Fundusz przewiduje również możliwość wynegocjowania dłuższych okresów.

Koszt Pożyczki Yanok dla Deweloperów jest zwykle odrobinę wyższy od kosztu kredytu bankowego, jednak Deweloper zyskuje czas, dzięki uproszczonym procedurom, a dodatkowo realizacja jego inwestycji nie jest ograniczona poprzez zapisy ustawy deweloperskiej.

Pożyczka Yanok nie zawiera żadnych ukrytych dodatkowych kosztów, Fundusz pobiera jedynie odsetki i prowizję. Odsetki są zawsze w wysokości ustawowej, a prowizja za udzielenie finansowania na okres 12 miesięcy zaczyna się już od 12%. Wysokość prowizji uzależniona jest od czasu finansowania i kwoty pożyczki oraz oceny ryzyka i poziomu złożoności danej inwestycji.

Pożyczka spłacana jest jednorazowo na koniec trwania Umowy (tzw. rata balonowa).

W momencie całkowitego zaspokojenia wszystkich naszych roszczeń, w terminie do 3 dni roboczych składamy oświadczenie o ich zaspokojeniu, dokonujemy zniszczenia Weksli in blanco, co zostaje udokumentowane protokołem oraz składamy oświadczenia o wygaśnięciu ważności aktów poddania się egzekucji, pełnomocnictw do sprzedaży nieruchomości i wydajemy oświadczenie z notarialnie poświadczonym podpisem o zgodzie na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej Nieruchomości.

Powyższe dokumenty pozostają w naszej siedzibie do odbioru osobistego lub dyspozycji wysyłki pocztą poleconą do Pożyczkobiorcy. Skany tych dokumentów są niezwłocznie wysyłane na adres mailowy Pożyczkobiorcy.

W trakcie trwania Umowy Pożyczki pozostajemy w stałym kontakcie z Pożyczkobiorcą, dzięki czemu razem możemy szybko przewidzieć ewentualne problemy z terminową jej spłatą i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania. Pożyczkobiorca może przedłużyć termin spłaty Pożyczki na ustalonych warunkach, co gwarantuje mu Umowa Pożyczki lub skorzystać z innych wypracowanych przez Fundusz działań.

Do skorzystania z zabezpieczeń jesteśmy zmuszeni dopiero w przypadku długotrwałego braku kontaktu z Pożyczkobiorcą lub problemów z realizacją porozumień.

Rekomendacje

Sprawdź co mówią o nas inni

Kontakt

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

Napisz do nas

Fundusz Hipoteczny Yanok sp. z. o.o

ul. Ignacego Krasickiego 36A
30-503 Kraków

12 200 21 42
+ 48 609 530 898

wnioski@yanokhipoteczny.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

ul. Ignacego Krasickiego 36A

30-503 Kraków

NIP: 6762492217

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:30

Przejdź do Wniosku Wstępnego