Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę. Rozumiem
O Nas
O Nas
Fundusz Hipoteczny Yanok

Lider wśród pozabankowych instytucji finansowych w Polsce należący do grupy kapitałowej KRN Media, która zajmuje się nieruchomościami od 24 lat. Fundusz korzysta z wiedzy, kontaktów i instrumentów grupy KRN Media, z tych samych instrumentów korzystają banki, rzeczoznawcy, pośrednicy nieruchomości oraz firmy inwestycyjne.

logo yanok logo krnmedia


Fundusz tworzy politykę wieloletniego funkcjonowania na rynku finansowym jako bezpiecznej alternatywy banków i innych firm pożyczkowych, opierając się na dobrych praktykach biznesowych oraz na praktykach instytucji finansowych rynków zachodnich.

Nie stosujemy przewłaszczeń ani wygórowanych prowizji.

Jedyną działalnością Funduszu jest:
  • udzielanie krótkoterminowych pożyczek hipotecznych dla przedsiębiorców
  • oferowanie inwestycji kapitałowych opartych na nieruchomościach


Pożyczka hipoteczna Funduszu jest uzupełnieniem oferty pożyczek hipotecznych banków, zarówno jeśli chodzi o elastyczność w stosunku do Klientów, jak również unikalnych na skalę Polski rozwiązań oraz ofertą skierowaną do klientów.

Z kolei oferta inwestycji w Fundusz, daje Inwestorom możliwość znalezienia stabilnej inwestycji z zabezpieczeniem zwrotu kapitału na nieruchomościach.

Poznaj portale, programy oraz wydawnictwa Grupy KRN Media:
  • Portal krn.pl - ogólnopolski portal rynku nieruchomości z rzetelnym podejściem do prezentowanych ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego oraz wysoce oceniane treści merytoryczne z zakresu prawa, finansów oraz szeroko pojętego rynku nieruchomości.
  • RONIN (Raport Ofert Nieruchomości i Notowania) - specjalistyczne narzędzie do badań rynku nieruchomości, cen ofertowych oraz długoletnich trendów przeznaczony dla rzeczoznawców majątkowych, pracowników banków oraz funduszy i doradców inwestycyjnych.
  • Biuletyn KRN Media - wielokrotnie nagradzany biuletyn branżowy z rynku nieruchomości wysyłany do ponad 60.000 zapisanych subskrybentów.
  • Gazeta Krakowski Rynek Nieruchomości - drukowany dwutygodnik ukazuje się nieprzerwanie od 1994 roku i jest najbardziej rozpoznawalnym, najczęściej kupowanym czasopismem branży nieruchomości w Małopolsce, dzięki czemu od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku.
  • POP (Przegląd Ofert Prywatnych) - Autorski program KRN Media, dedykowany głównie pośrednikom nieruchomości, który jest ich podstawowym narzędziem pracy obecnie ok. 8 tysięcy agentów nieruchomości z całej Polski codziennie korzysta z tego programu.
  • E-biurowce.pl - jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym.
  • KreoDom.pl - serwis sprzedaży gotowych projektów domów.
  • JakuTaku.pl - ogólnopolski serwis wynajmu mieszkań.


ZARZĄD FUNDUSZU HIPOTECZNEGO YANOK
prezes zarządu
Obecnie prezesem Zarządu jest mgr Anna Maria Naściszewska.
Współtwórca modelu biznesowego Funduszu. Od początku istnienia spółki czuwa nad procedurami prawnymi Funduszu, bezpieczeństwem Inwestorów oraz dba o jakość portfela pożyczek hipotecznych.
Od prawie 20 lat związana zawodowo z rynkiem nieruchomości jako licencjonowany pośrednik nieruchomości, doskonały pedagog, konsultant oraz inicjator wielu wydarzeń branżowych.
Z wykształcenia socjolog, który w swojej drodze zawodowej połączył zamiłowanie do obserwowania zjawisk społecznych z nieruchomościami oraz finansami.