Używamy plików cookies i podobnych technologii, by ułatwić korzystanie z naszych portali internetowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczał na to zgodę. Rozumiem
O Nas
O Nas
Fundusz Hipoteczny Yanok

Powstaliśmy, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo

Dostrzegając niekompletność rynku finansowego, podjęliśmy prace nad jego uzupełnieniem o produkty elastyczne
i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Postawiliśmy sobie za cel spełniać oczekiwania tych, którzy borykają się z problemami, dla których nie było dotąd odpowiedniego rozwiązania. Chcemy zapewniać komfort, bezpieczeństwo i stabilizację. Działamy wielotorowo, aby przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Jesteśmy na rynku od lat

Stworzyliśmy nasza markę w oparciu o ponad 22-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz 14-letnie doświadczenie w działalności inwestycyjnej i finansowej. Swoją wiedzę permanentnie rozwijamy o kolejne obszary rynkowe dążąc do stworzenia oferty idealnej. Wyznajemy politykę przejrzystego i uczciwego podejścia do Klientów, Inwestorów i Partnerów. Walczymy z nieuczciwymi praktykami.

Cechuje nas unikalność

Oferujemy innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania finansowe nieprzerwanie rozwijając swoją ofertę. Staramy się nie tylko zaspokajać, ale i wyprzedzać oczekiwania naszych Klientów. Tworzymy narzędzia finansowe, których dostrzegamy brak na rodzimym rynku.

Jesteśmy jedyni

Wprowadziliśmy na polski rynek ofertę pożyczki hipotecznej o nazwie Pożyczka Holenderska. Jest to pożyczka typu „interest only mortgage” (tłumaczenie: „tylko odsetki od kredytu hipotecznego”) charakteryzuje się spłatą jedynie odsetek w trakcie trwania umowy, przez co raty miesięczne są bardzo niskie, a spłata kapitału następuje na koniec umowy. Taki system spłat jest niezwykle popularny w krajach zachodnich, w tym w Holandii (stąd nazwa naszej pożyczki „Pożyczka Holenderska”).

Uruchomiliśmy nowatorski produkt inwestycyjny Inwestycje Rentierskie Mieszkaniowe gwarantujący atrakcyjny zysk ze stałym oprocentowaniem bez konieczności ponoszenia ryzyka finansowego i monitorowania zachodzących zmian rynkowych. Inwestując pośrednio w nieruchomości gwarantujemy swoim Inwestorom pozycję rentiera już przy niewielkich kwotach inwestycji. Nasze produkty są w pełni bezpieczne, pewne i rentowne.

Komfort naszych Klientów jest dla nas najważniejszy.