Logo Yanok

Zakres działalności

Nasza działalność koncentruje się na udzielaniu pożyczek hipotecznych dla firm oraz oferowaniu inwestycji wekslowych.

Wspieramy polskich przedsiębiorców

Działalnością Funduszu jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek hipotecznych dla firm. Pożyczki udzielane przez Fundusz finansowane są ze środków własnych Funduszu oraz pieniędzy pochodzących od Inwestorów Indywidualnych. Chcemy, by dzięki naszym usługom i produktom przedsiębiorcy mogli realizować swoje zamierzenia biznesowe i ekonomiczne.

wspieramy-polskich
pomnazanie-srodkow

Pomagamy pomnażać oszczędności

W zakresie inwestycji w Weksle, Fundusz prowadzi restrykcyjną politykę zabezpieczenia przekazanych kapitałów stających się, atrakcyjną i zrozumiałą formą inwestycji. Dzięki Wekslom Yanok Inwestorzy mogą otrzymywać dochody kapitałowe bez poświęcania czasu na obsługę swoich inwestycji czy też konieczności zdobywania specjalistycznej wiedzy.

Już od 5 lat działamy dla Państwa oferując najwyższy standard usług.

Nasze wartości

Nasza misja

Fundusz Hipoteczny Yanok na pierwszym miejscu stawia działania, które przyniosą korzyść jego Klientom. Stąd model biznesowy, który pozwala być łącznikiem pomiędzy przedsiębiorstwami poszukującymi finansowania na realizację zamierzeń biznesowych a osobami, które mając nadwyżki gotówkowe szukają bezpiecznego sposobu ich zainwestowania. Społeczną misją Funduszu są działania edukacyjne w zakresie świadomego i bezpiecznego inwestowania.

nasza-misja
model-biznesowy

Model Biznesowy

Prosty model biznesowy Funduszu pozwala Inwestorom na wygodne i korzystne ulokowanie swoich nadwyżek w stabilne papiery wartościowe jakimi są Weksle Inwestycyjne Yanok. Środki pozyskane od Inwestorów są przeznaczane na udzielanie atrakcyjnego finansowania w formie pożyczek hipotecznych dla polskich przedsiębiorców, którzy mogą się rozwijać, zwiększać dochody i zatrudnienie a w efekcie wzmacniać polską gospodarkę.

Transparentność

Fundusz Hipoteczny Yanok jest w pełni transparentną firmą w 100% z polskim kapitałem z siedzibą w Polsce oraz w Polsce płacącą podatki.

transparentnosc

Zarząd i Pracownicy Funduszu

Fundusz Hipoteczny Yanok to nie tylko lider w zakresie pozabankowych instytucji finansowych, to także zespół profesjonalistów,
którzy każdego dnia z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Prezes Zarządu

prezes-anna

Anna Maria Naściszewska

Od początku istnienia spółki czuwa nad procedurami prawnymi Funduszu, bezpieczeństwem Inwestorów oraz dba o jakość portfela pożyczek hipotecznych.

Od niemal 20 lat aktywnie związana z rynkiem nieruchomości jako pośrednik, doradca, pedagog i konsultant. Zdobyła państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 7158. Przez lata pracowała jako wykładowca i opiekun merytoryczny w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Od 2014 roku prowadzi zajęcia tematyczne w ramach kursu zawodowego dla pośredników organizowanego przez Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zakres prowadzonych warsztatów obejmuje marketing, zarządzanie oraz wycenę nieruchomości. Uzyskane doświadczenie w bezpośrednich inwestycjach w nieruchomości pozwala skutecznie diagnozować ryzyka związane z projektami inwestycyjnymi.

Stanowisko Prezesa Zarządu objęła w 2017 roku, jednak czuwa nad procedurami prawnymi od początku jego istnienia współtworząc model biznesowy Funduszu. Doświadczenie i wiedza o funkcjonowaniu rynku nieruchomości to atuty, które przekładają się bezpośrednio na najwyższą jakość portfela pożyczek hipotecznych, a ta z kolei zapewnia bezpieczeństwo środków przekazanych przez inwestorów.

Z wykształcenia socjolog, która na swojej zawodowej drodze połączyła zamiłowanie do obserwowania zjawisk społecznych ze światem nieruchomości i finansów. Wolontariat w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej był okazją do spojrzenia na realne problemy potrzebujących ludzi. W wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności artystyczne tworząc ceramiczne dzieła. Uwielbia zwierzęta. Od kilku lat opiekuje się adoptowanym psem.

Biuro Zarządu wraz z Działem Prawnym i Administracją

Artur Gąsiorowski
Artur Gąsiorowski
Prawnik Departamentu Pożyczek
artur.gasiorowski@yanokhipoteczny.pl
603-271-214

Anna Sieradzka
Anna Sieradzka
Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
Biura Zarządu
anna.sieradzka@yanokhipoteczny.pl
663-875-104

Angelika Senkowska
Angelika Senkowska
Asystenka Zarządu
angelika.senkowska@yanokhipoteczny.pl
603-751-101

monika
Monika Nawara
Asystentka Biura Zarządu
monika.nawara@yanokhipoteczny.pl

Mariusz Staszowski
Mariusz Staszowski
Specjalista ds. IT
mariusz.staszowski@yanokhipoteczny.pl

Dział Obsługi Klienta

Karolina Petruczenko-Nitychoruk
Karolina Petruczenko-Nitychoruk
Prokurent (od 11. 09. 2018 r.),
Starszy specjalista ds. Inwestycji

karolina.petruczenko@yanokhipoteczny.pl
667-141-082
Aleksandra Ziomek
Aleksandra Ziomek
Koordynator Działu Obsługi Klienta,
Starszy specjalista Departamentu Pożyczek,
Specjalista ds. Inwestycji
aleksandra.ziomek@yanokhipoteczny.pl
609-530-898
Olga Świstowska
Olga Świstowska
Starszy Specjalista Departamentu
Pożyczek, Młodszy Specjalista ds.
Inwestycji
olga.swistowska@yanokhipoteczny.pl
517-350-783
Aneta Kozera
Aneta Kozera
Specjalista Departamentu Pożyczek


aneta-kozera@yanokhipoteczny.pl
663-875-024

Partnerzy Funduszu

Fundusz współpracuje z licznymi ekspertami powiązanymi z rynkiem finansów i nieruchomości. Partnerami Funduszu są:

eksperci-rynku
Eksperci rynków finansowych
kancelarie-prawne
Kancelarie prawne
notariusze
Notariusze
eksperci-zwiazani-z-rynkiem
Eksperci związani z rynkiem finansowym
rzeczoznawcy-majtkowi
Rzeczoznawcy majątkowi
analitycy-rynku
Analitycy rynku
posrednicy-nieruchomosci
Pośrednicy nieruchomości
posrednicy-i-doradcy
Pośrednicy i doradcy kredytowi i finansowi
kancelarie-ksiegowe-i-podatkowe
Kancelarie księgowe i podatkowe
firmy-zewnetrzne
Firmy zewnętrzne
inwestorzy
Inwestorzy
pozyczkobiorcy
Pożyczkobiorcy

Grupa KRN Media

Fundusz Hipoteczny Yanok należy do Grupy KRN Media, dzięki czemu ma dostęp do wiedzy, kontaktów i instrumentów Grupy. Z tych samych instrumentów korzystają banki, rzeczoznawcy, pośrednicy nieruchomości oraz firmy inwestycyjne.

KRN Media prowadzi liczne serwisy i programy komputerowe dla środowisk związanych z nieruchomościami, finansami oraz prawem od 26 lat.

krnmedia