O Funduszu Hipotecznym Yanok

Fundusz Hipoteczny Yanok jest liderem wśród pozabankowych instytucji finansowych, należącym do polskiej grupy kapitałowej KRN Media. Jedyną działalnością Funduszu jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek hipotecznych dla firm. Pożyczki udzielane przez Fundusz finansowane są ze środków własnych Funduszu (dochody Funduszu wynikające z prowizji za udzielenie pożyczek) oraz z pieniędzy pochodzących od Inwestorów Indywidualnych.

Fundusz został pozytywnie zweryfikowany przez KNF w zakresie legalności pozyskiwania środków od Inwestorów i udzielania z tych środków pożyczek hipotecznych dla firm.

Zarząd i pracownicy Funduszu

Prezesem Zarządu jest mgr Anna Maria Naściszewska. Współtwórca modelu biznesowego Funduszu. Od początku istnienia spółki czuwa nad procedurami prawnymi Funduszu, bezpieczeństwem Inwestorów oraz dba o jakość portfela pożyczek hipotecznych. Od prawie 20 lat związana zawodowo z rynkiem nieruchomości jako licencjonowany pośrednik nieruchomości, doskonały pedagog, konsultant oraz inicjator wielu wydarzeń branżowych. Z wykształcenia socjolog, która w swojej drodze zawodowej połączyła zamiłowanie do obserwowania zjawisk społecznych z nieruchomościami oraz finansami.
Anna Naściszewska
Prezes Zarządu

Grupa KRN Media

Fundusz Hipoteczny Yanok należy do Grupy KRN Media, dzięki czemu ma dostęp do wiedzy, kontaktów i instrumentów Grupy. Z tych samych instrumentów korzystają banki, rzeczoznawcy, pośrednicy nieruchomości oraz firmy inwestycyjne.

KRN Media prowadzi liczne serwisy i programy komputerowe dla środowisk związanych z nieruchomościami, finansami oraz prawem.

Poznaj portale, programy oraz wydawnictwa Grupy KRN Media

Strategia i model biznesowy Funduszu

Priorytetem działań Funduszu jest długoletnie i stabilne funkcjonowanie na polskim rynku pożyczek hipotecznych oraz inwestycji powiązanych z nieruchomościami.

Prostota modelu biznesowego Funduszu, zapewniające bezpieczeństwo naszych Inwestorów oraz najkorzystniejszą ofertę pożyczek dla firm jest wynikiem ciężkiej pracy wspólników oraz Zarządu Funduszu, co jest poparte dokładnymi analizami prawnymi i podatkowymi.

Fundusz jest w pełni transparentną polską firmą, która działa zgodnie z przepisami prawa polskiego oraz posiada liczne indywidualne interpretacje prawne oraz podatkowe.

W 2018 roku Fundusz został pozytywnie zweryfikowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, która to weryfikacja potwierdziła legalność działalności Funduszu w zakresie pozyskiwania środków od Inwestorów Indywidualnych.

Partnerzy Funduszu

Fundusz współpracuje z licznymi ekspertami powiązanymi z rynkiem finansów i nieruchomości.
Partnerami Funduszu są:
 • Eksperci rynków finansowych,
 • Kancelarie prawne,
 • Notariusze,
 • Eksperci związani z rynkiem nieruchomości,
 • Pośrednicy nieruchomości,
 • Rzeczoznawcy majątkowi,
 • Pośrednicy i doradcy kredytowi i finansowi,
 • Kancelarie księgowe i podatkowe,
 • Analitycy rynku,
 • Firmy zewnętrzne współpracujące z Funduszem,
 • Inwestorzy,
 • Pożyczkobiorcy