Logo Yanok

O Funduszu Hipotecznym Yanok

Fundusz Hipoteczny Yanok jest liderem wśród pozabankowych instytucji finansowych, należącym do polskiej grupy KRN Media działającej od 26 lat.

Jedyną działalnością Funduszu jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek hipotecznych dla firm. Pożyczki udzielane przez Fundusz finansowane są ze środków własnych Funduszu (dochody Funduszu wynikające z prowizji za udzielenie pożyczek) oraz z pieniędzy pochodzących od Inwestorów Indywidualnych.

W zakresie inwestycji w Weksle, Fundusz prowadzi restrykcyjną politykę zabezpieczania przekazanych kapitałów stając się bezpieczną, atrakcyjną i zrozumiałą alternatywą lokat bankowych oraz inwestycji giełdowych.

pozyczki-hipoteczne

Zarząd i pracownicy Funduszu

Anna Naściszewska
Anna Naściszewska
Prezes Zarządu
prezes@yanokhipoteczny.pl

Prezesem Zarządu jest mgr Anna Maria Naściszewska. Współtwórca modelu biznesowego Funduszu.

Od początku istnienia spółki czuwa nad procedurami prawnymi Funduszu, bezpieczeństwem Inwestorów oraz dba o jakość portfela pożyczek hipotecznych.

Od niemal 20 lat aktywnie związana z rynkiem nieruchomości jako pośrednik, doradca, pedagog i konsultant. Zdobyła państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 7158. Przez lata pracowała jako wykładowca i opiekun merytoryczny w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Od 2014 roku prowadzi zajęcia tematyczne w ramach kursu zawodowego dla pośredników organizowanego przez Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zakres prowadzonych warsztatów obejmuje marketing, zarządzanie oraz wycenę nieruchomości.
Uzyskane doświadczenie w bezpośrednich inwestycjach w nieruchomości pozwala skutecznie diagnozować ryzyka związane z projektami inwestycyjnymi.

Stanowisko Prezesa Zarządu objęła w 2017 roku, jednak czuwa nad procedurami prawnymi od początku jego istnienia współtworząc model biznesowy Funduszu. Doświadczenie i wiedza o funkcjonowaniu rynku nieruchomości to atuty, które przekładają się bezpośrednio na najwyższą jakość portfela pożyczek hipotecznych, a ta z kolei zapewnia bezpieczeństwo środków przekazanych przez inwestorów.

Z wykształcenia socjolog, która na swojej zawodowej drodze połączyła zamiłowanie do obserwowania zjawisk społecznych ze światem nieruchomości i finansów. Wolontariat w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej był okazją do spojrzenia na realne problemy potrzebujących ludzi. W wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności artystyczne tworząc ceramiczne dzieła. Uwielbia zwierzęta. Od kilku lat opiekuje się adoptowanym psem.

Departament Inwestycji

Fundusz Hipoteczny Yanok jest w pełni transparentną firmą w 100% z polskim kapitałem z siedzibą w Polsce oraz w Polsce płacącą podatki.

Grupa KRN Media, do której należy Fundusz Hipoteczny Yanok od 26 lat wspiera polskie przedsiębiorstwa. Fundusz wspiera polskie firmy udzielając im atrakcyjnego finansowania zabezpieczonego nieruchomościami.

Fundusz oraz Grupa KRN Media mają siedzibę wyłącznie w Polsce i w Polsce dokonujemy rozliczeń podatkowych, co daje Inwestorom większe poczucie bezpieczeństwa.

pozyczki-hipoteczne
krn-media

Grupa KRN Media

Fundusz Hipoteczny Yanok należy do Grupy KRN Media, dzięki czemu ma dostęp do wiedzy, kontaktów i instrumentów Grupy. Z tych samych instrumentów korzystają banki, rzeczoznawcy, pośrednicy nieruchomości oraz firmy inwestycyjne.

KRN Media prowadzi liczne serwisy i programy komputerowe dla środowisk związanych z nieruchomościami, finansami oraz prawem od 26 lat.

Poznaj portale, programy oraz wydawnictwa Grupy KRN Media

Strategia i model biznesowy Funduszu

Priorytetem działań Funduszu jest długoletnie i stabilne funkcjonowanie na polskim rynku pożyczek hipotecznych oraz inwestycji powiązanych z nieruchomościami.

Prostota modelu biznesowego Funduszu, zapewniające bezpieczeństwo naszych Inwestorów oraz najkorzystniejszą ofertę pożyczek dla firm jest wynikiem ciężkiej pracy wspólników oraz Zarządu Funduszu, co jest poparte dokładnymi analizami prawnymi i podatkowymi.

Fundusz jest w pełni transparentną polską firmą, która działa zgodnie z przepisami prawa polskiego oraz posiada liczne indywidualne interpretacje prawne i podatkowe.

model-biznesowy
partnerzy

Partnerzy Funduszu

Fundusz współpracuje z licznymi ekspertami powiązanymi z rynkiem finansów i nieruchomości.

Partnerami Funduszu są:

 • Eksperci rynków finansowych,
 • Kancelarie prawne,
 • Notariusze,
 • Eksperci związani z rynkiem nieruchomości,
 • Pośrednicy nieruchomości,
 • Rzeczoznawcy majątkowi,
 • Pośrednicy i doradcy kredytowi i finansowi,
 • Kancelarie księgowe i podatkowe,
 • Analitycy rynku,
 • Firmy zewnętrzne współpracujące z Funduszem,
 • Inwestorzy,
 • Pożyczkobiorcy