Logo Yanok

Skontaktuj się z nami

* pola obowiązkowe Administratorem danych osobowych jest Fundusz Hipoteczny Yanok sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.

ul. Ignacego Krasickiego 36A,

30-503 Kraków

Godziny pracy sekretariatu: pon-pt 8-17

Sekretariat/ tel. (12) 200 21 42

Adres email: biuro@yanokhipoteczny.pl

kontakt

Zarząd i Pracownicy Funduszu

Fundusz Hipoteczny Yanok to nie tylko lider w zakresie pozabankowych instytucji finansowych, to także zespół profesjonalistów,
którzy każdego dnia z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Prezes Zarządu

prezes-zarzadu
Anna Maria Naściszewska
Prezes Zarządu
prezes@yanokhipoteczny.pl

Departament Inwestycji

ola-ziomek
Aleksandra Ziomek
Specjalista ds. Inwestycji
aleksandra.ziomek@yanokhipoteczny.pl
609-530-898
prezes-janowski
Krzysztof Janowski
Specjalista ds. Inwestycji
krzysztof@weksleinwestycyjne.pl

karolina-petruczenko
Karolina Petruczenko-Nitychoruk
Prokurent, Specjalista ds. Inwestycji
karolina.petruczenko@yanokhipoteczny.pl
667-141-082

Departament Pożyczek

ola-ziomek
Aleksandra Ziomek
Analityk ds. Wniosków Pożyczkowych
aleksandra.ziomek@yanokhipoteczny.pl
609-530-898

artur
Artur Gąsiorowski
Prawnik Departamentu Pożyczek
artur.gasiorowski@yanokhipoteczny.pl
603-271-214

olga
Olga Świstowska
Młodszy specjalista Departamentu Pożyczek
olga.swistowska@yanokhipoteczny.pl
517-350-783

Biuro Zarządu

asia
Joanna Oskwarek
Prokurent
Kierownik Biura Zarządu
joanna.oskwarek@yanokhipoteczny.pl
663-875-104
monika
Monika Nawara
Asystentka Biura Zarządu
monika.nawara@yanokhipoteczny.pl
603-751-101