Logo Yanok

Skontaktuj się z nami

* pola obowiązkowe Administratorem danych osobowych jest Fundusz Hipoteczny Yanok sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.

ul. Ignacego Krasickiego 36A,

30-503 Kraków

Godziny pracy sekretariatu: pon-pt 8-17

Sekretariat/ tel. (12) 200 21 42

Adres email: biuro@yanokhipoteczny.pl

kontakt

Zarząd i Pracownicy Funduszu

Fundusz Hipoteczny Yanok to nie tylko lider w zakresie pozabankowych instytucji finansowych, to także zespół profesjonalistów,
którzy każdego dnia z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Prezes Zarządu

prezes-zarzadu
Anna Maria Naściszewska
Prezes Zarządu
prezes@yanokhipoteczny.pl

Biuro Zarządu wraz z Działem Prawnym i Administracją

Artur Gąsiorowski
Artur Gąsiorowski
Prawnik Departamentu Pożyczek
artur.gasiorowski@yanokhipoteczny.pl
603-271-214

Anna Sieradzka
Anna Sieradzka
Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
Biura Zarządu
anna.sieradzka@yanokhipoteczny.pl
663-875-104

Angelika Senkowska
Angelika Senkowska
Asystenka Zarządu
angelika.senkowska@yanokhipoteczny.pl
603-751-101

monika
Monika Nawara
Asystentka Biura Zarządu
monika.nawara@yanokhipoteczny.pl

Angelika Senkowska
Mariusz Staszowski
Specjalista ds. IT
mariusz.staszowski@yanokhipoteczny.pl

Dział Obsługi Klienta

Karolina Petruczenko-Nitychoruk
Karolina Petruczenko-Nitychoruk
Prokurent (od 11. 09. 2018 r.),
Starszy specjalista ds. Inwestycji

karolina.petruczenko@yanokhipoteczny.pl
667-141-082
Aleksandra Ziomek
Aleksandra Ziomek
Koordynator Działu Obsługi Klienta,
Starszy specjalista Departamentu Pożyczek,
Specjalista ds. Inwestycji
aleksandra.ziomek@yanokhipoteczny.pl
609-530-898
Olga Świstowska
Olga Świstowska
Starszy Specjalista Departamentu
Pożyczek, Młodszy Specjalista ds.
Inwestycji
olga.swistowska@yanokhipoteczny.pl
517-350-783
Aneta Kozera
Aneta Kozera
Specjalista Departamentu Pożyczek


aneta-kozera@yanokhipoteczny.pl
663-875-024