Zarząd Funduszu Hipotecznego Yanok informuje o emisji Rocznych Weksli Inwestycyjnych Nieruchomościowych z oprocentowaniem odpowiadającym 5,04% w skali roku w ofercie promocyjnej.

Emisja dotyczy inwestycji w Roczne Rentierskie Weksle Inwestycyjne Yanok z comiesięczną wypłatą zysku na rzecz Inwestora Wekslowego. W tym miesiącu, z okazji wypadającego 1 czerwca Międzynarodowego Dnia Dziecka przedstawiamy ofertę promocyjną z możliwością jednorazowego nabycia aż 5 sztuk Weksli (zamiast limitu 3 sztuk w ofercie standardowej). Aktualni Inwestorzy Yanok posiadający konto w Panelu Inwestora nie są objęci tym limitem i mogą nabyć dowolną liczbę Weksli. Aby uruchomić konto w Panelu, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: weksle@yanokhipoteczny.pl.

Emisja Weksli odbywa się od 1 do 7 czerwca 2021 r.

Szczegóły dotyczące emisji Weksli Yanok oraz formularz zamówienia są dostępne na stronie: https://www.yanokhipoteczny.pl/weksle-inwestycyjne/aktualne-emisje/emisje-rentierskie-weksli

Od 3 do 6 czerwca 2021 r. w związku z tym, że biuro Funduszu będzie nieczynne w tych dniach, Inwestorzy nabywający Weksle Yanok 5,04% otrzymają automatycznie wygenerowane potwierdzenie zamówienia, na podstawie którego można dokonać wpłaty tytułem nabycia Weksli.