Z przyjemnością informujemy, że w dniu 3 grudnia 2020 roku uruchomiona została nowa strona Ratalnej Pożyczki Hipotecznej Yanok, a wraz z nią udostępniony został nowy uproszczony wniosek o pożyczkę.

Teraz prosto i w zaledwie kilka minut można złożyć zapytanie wstępne o uzyskanie finansowania potrzebnego na dowolny cel związany z funkcjonowaniem firmy i w ciągu maksymalnie 2 dni otrzymać na nie odpowiedź.

Nasza Pożyczka Ratalna to doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują atrakcyjnego i nisko oprocentowanego finansowania na rozwój swojego biznesu.

Dzięki Pożyczce Ratalnej zyskasz możliwość:

– przeprowadzenia inwestycji firmowych,
– spłaty zobowiązań i odzyskania płynności finansowej,
– konsolidacji lub spłaty kredytów bankowych i pozabankowych pożyczek,
– zbudowania bankowej zdolności kredytowej

oraz realizacji wszystkich innych zaplanowanych celów biznesowych.

W ramach Hipotecznej Pożyczki Ratalnej Yanok można uzyskać finansowanie od 50 tys. zł do 500 tys. zł. Jest ona udzielana na okres 12-36 miesięcy, a oprocentowanie wynosi tylko 7,2% w skali roku.

Pożyczka Ratalna Yanok stanowi najlepsze wsparcie dla Twojego biznesu. Szybko, bezpiecznie i na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb Pożyczkobiorcy uzyskasz finansowanie bez ukrytych opłat i prowizji oraz bez przewłaszczeń na nieruchomościach stanowiących zabezpieczenie.

Więcej szczegółów dotyczących Pożyczki Ratalnej Hipotecznej Yanok oraz formularz kontaktowy w sprawie jej uzyskania znajduje się na stronie www.yanokhipoteczny.pl/pozyczka-hipoteczna-yanok/pozyczka-ratalna/