Jako Fundusz Hipoteczny Yanok staramy się angażować w inicjatywy, które są bliskie wyznawanym przez nas wartościom. Dlatego też w lipcu 2020 roku, Prezes Funduszu Pani Anna Maria Naściszewska, wzięła udział w charytatywnej sesji zdjęciowej do Kalendarza Gwiazd 2021. Dana inicjatywa była wynikiem współpracy Magazynu Business Woman&Life oraz Fundacji Ewy Błaszczyk „A kogo ?”. Premiera Kalendarza miała miejsce 20 listopada 2020 roku w Warszawie.
Nagranie z tej uroczystości znajduje się pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=0bKqic28oYw.

W listopadzie 2020 roku zostały również uruchomione aukcje na Allegro Charytatywnie, w których można było wylicytować foto obrazy zawierające zdjęcia z sesji wraz z pakietem innych upominków. Całkowity dochód z akcji został przeznaczony na wsparcie finansowe Fundacji Ewy Błaszczyk „A kogo?” oraz Kliniki Budzik.

Dodatkowo, w ramach powyższej inicjatywy, w 56. numerze magazynu Business Woman & Life (wydanie wrzesień – październik 2020) został opublikowany wywiad z Panią Anną Marią Naściszewską pt. „Rośniemy w siłę i edukujemy rynek”. Pani Prezes przybliżyła w nim historię sukcesu Funduszu Hipotecznego Yanok oraz model biznesowy funkcjonowania firmy, a także opowiedziała o planach na przyszłość. Magazyn był dostępny w salonach Empik w całej Polsce, a także na platformach Google Play i AppStore.

Więcej informacji o danej akcji można znaleźć na stronie internetowej magazynu Business Woman&Life: https://businesswomanlife.pl/.


Anna Maria Naściszewska wraz z Anną Kalczyńską – plansza z Kalendarza Gwiazd 2021