Już w sobotę i niedzielę (17-18 października) odbędą się koncerty finałowe w ramach 56. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Fundusz Hipoteczny Yanok jest Głównym Mecenasem Kultury tegorocznej edycji najstarszego festiwalu oraz konkursu piosenki studenckiej w Polsce.
Mamy zaszczyt wesprzeć to wydarzenie, m.in. jako fundator Nagród Głównych dla zwycięzców konkursu oraz Nagrody Publiczności.

Tegoroczna edycja SFP odbędzie  się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie.
W związku z „koronawirusową” rzeczywistością zapraszamy także do wzięcia udziału w tym wydarzeniu kulturalnym podczas transmisji online.

Zachęcamy do śledzenia na żywo streamingów z koncertów finałowych Festiwalu:

– Finał Niedziela godz. 19 – podczas którego jedną z nagród wręczy osobiście Prezes Funduszu Hipotecznego Yanok Anna Maria Naściszewska. Koncert Laureatów oraz Koncert Finałowy 56. SFP pt. „Bezsenność czyli kilka pozornie nieistotnych chwil”
– Sobota godz. 11 – Konkurs | 56. SFP
– Sobota godz. 19 – „Lema Pamięci: Czarne Lustro” Koncert Galowy 56. SFP

Po kliknięciu w wyżej podane linki zostaną Państwo przekierowani na strony wydarzeń na Facebooku, na których będą dostępne transmisje koncertów online. Prosimy o zaznaczenie na nich pól „Zainteresowany” lub „Wezmę udział”, aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu koncertu.

Wspieramy polską kulturę i zachęcamy do tego również Państwa.

Zapraszamy do oglądania koncertów online oraz prosimy o jak najszersze udostępnianie powyższych wydarzeń, także na Państwa kanałach w social-media.