Każdy z nas ma w sobie odrobinę dziecka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzymy Państwu, aby każdego dnia odnajdywali i pielęgnowali je Państwo w sobie. Z tej okazji warto zadbać również o prezent dla siebie. Fundusz Hipoteczny Yanok przygotował dla Państwa wyjątkową ofertę dotyczącą comiesięcznej emisji Rocznych Weksli Inwestycyjnych Yanok.

W dniach 1-7 czerwca 2021 roku zapraszamy do nabycia Rocznych Weksli Inwestycyjnych Yanok z comiesięczną wypłatą zysków, z oprocentowaniem na poziomie 5,04% w skali roku, tym razem (zamiast limitu nabycia 3 Weksli) z możliwością jednorazowego zakupu aż 5 sztuk Weksli.

Limit nie dotyczy aktualnych Inwestorów Yanok korzystających z Panelu Inwestora Yanok. Mogą oni dokonać zakupu dowolnej ilości Weksli. Aby uzyskać dostęp do Panelu Inwestora, należy wysłać wiadomość na adres: e-mail weksle@yanokhipoteczny.pl z informacją o chęci uruchomienia konta.

W dniach od 4 do 6 czerwca 2021 r. nabywający Weksle Yanok 5,04% otrzymają automatycznie wygenerowane potwierdzenie zamówienia. Pozwoli to na przyspieszenie oraz ułatwienie ich nabycia podczas dni, w których biuro Funduszu będzie nieczynne w związku z przedłużonym weekendem po Bożym Ciele.

Na podstawie wygenerowanego potwierdzenia zamówienia można dokonać wpłaty tytułem nabycia Weksli.

Szczegóły dotyczące emisji Weksli Yanok oraz formularz zamówienia są dostępne na stronie:

https://www.yanokhipoteczny.pl/weksle-inwestycyjne/aktualne-emisje/emisje-rentierskie-weksli/