Raport Jubileuszowy Fundusz Wyższego Zaufania od 2015 roku

2020 r. był dla Funduszu Hipotecznego YANOK rokiem jubileuszowym, w którym obchodziliśmy 5-lecie działalności firmy.

Jak często bywa w przypadku „okrągłych” rocznic, będących doskonałą okazją do sporządzania bilansów, oceny dotychczasowych działań oraz planów na przyszłość, my również postanowiliśmy podsumować ten okres, w wyniku czego powstał Raport Jubileuszowy, który dziś Państwu przedstawiamy.

Publikacja „Raport Jubileuszowy Fundusz Wyższego Zaufania od 2015 roku” podsumowuje 5 lat działalności Funduszu Hipotecznego Yanok.

Na ponad 50 stronach znajdą Państwo informacje przedstawiające historię Funduszu, jego początki, ideę i misję wspierania przedsiębiorców oraz polskiej gospodarki, które od początku były motorem napędowym naszych działań.

W Raporcie przedstawiamy aktualne wyniki bilansowe oraz najważniejsze wskaźniki finansowe oraz plany na przyszłość.

Mimo globalnie trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 w 2020 roku Fundusz Hipoteczny Yanok mógł konsekwentnie realizować cele biznesowe, generując ponad 1,6 mln zysku netto. Na początku 2020 roku został powiększony z zysków kapitał zakładowy do kwoty 2,5 mln zł a w pierwszym kwartale bieżącego roku kapitał ten podnieśliśmy ponownie, tym razem do kwoty 4 mln zł.

W czasie pandemii stabilna sytuacja Funduszu pozwoliła nam nie zwalniać tempa pracy ani nie dokonywać redukcji etatów. Wręcz przeciwnie w 2020 roku grono naszych pracowników powiększyło się i w 2021 roku wraz z planowanym rozwojem będzie wzrastać.

Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez Państwa, naszych Partnerów, Pożyczkobiorców oraz Inwestorów. Za co jeszcze raz chcemy Państwu serdecznie podziękować oddając w Państwa ręce Raport Jubileuszowy Funduszu Hipotrecznego Yanok

Pobierz Jubileuszowy Raport